Hlavní strana > Pořádané akce > Masopustní průvod a bál > 2013

Břevnovský masopust 2013

Jako každý rok pořádal Spolek břevnovských živnostníků masopustní průvod.
Letos na téma HUDBA.

Do 19.masopustního průvodu jsme se sešli v úterý 12.února 2013 v 15:30,
letos u KC Kaštan ulice Bělohorská 150.
Pro děti v maskách byly připraveny trumpetky a bombóny jako dárek.
V 16:00 udělila starostka paní Kousalíková průvodu masopustní právo.
Skupina masopustních komediantů Roztoč tančila a hrála na bubny.
Průvod se pak vydal Bělohorskou ulicí k hotelu Pyramida.
U hotelu Pyramida na všechny z průvodu čekala pravá česká zabijačka s posezením.
Čerstvé jitrničky, jelita, tlačenka, polévka, guláš a jiné. A samozřejmě pivo a teplé nápoje.
Deset nejkrásnějších (nejnápaditějších), dětských masek bylo odměněno. Dostaly dárky od spolku.
Do průvodu přišlo téměř 500 lidí.

Maškarní bál, se konal v sobotu 16.února 2013 od 19:00 - 02:00
v hotelu Pyramida Praha 6 - Břevnov.

Byla připravena i tombola v hodnotě ca 40.000,-.
(např.tiskárna k PC, pokazy do fitnes, restaurací a prodejen, kosmetické a uzenářské balíčky atd.).
Hlavní cena byla, zapůjčení automobilu ŠKODA na víkend s plnou nádrží od firmy Přerost a Švorc AUTO.
Všem dárcům cen děkujeme.
Nejoriginálnější masky byly hodnoceny ve dvou kategoriích a dostaly hodnotné ceny.

Taneční skupina hrála pro plný sál až do 2:00

Na fotky z průvodu se podívejte ZDE.
Na fotky z bálu se podívejte ZDE.

V sobotu 2.2.2013 se zástupci spolku zúčastnili průvodu Carnevale Praha 2013,
kde propagovali břevnovský masopust a spolek.
Na pódiu nám bylo králem karnevalu uděleno "právo" k pořádání masopustu.
Všem, kteří přišli zviditelnit spolek(H.Kosová,J.Šťastná,A.Lacinová,T.Hudera,J.Duffek) děkujeme.